Про видання

Поділитися:

© 2006 – 2020 vilneslovo.com

Усі права захищено


 

“Я не згоден з вашою думкою, 

але готовий віддати життя 

за ваше право висловлювати її”

 

Вольтер


Контент сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та норм міжнародного авторського права.

 

Копіювання матеріалів: для Інтернет-видань обов’язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом на електронну пошту видання.

 

Посилання або гіперпосилання мають бути розташовані:

 

  • у разі  використання тексту – на початку використовуваної інформації;
  • у разі використання графічної інформації – безпосередньо під об’єктом запозичення.

 

У разі передруку в електронних виданнях у кожному фрагменті  використання слід додавати гіперпосилання на головну сторінку сайту vilneslovo.com і на сторінку розміщення відповідного матеріалу. У разі  повного або часткового передруку матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, однак лише тією мірою, що не призводить до спотворення його сенсу.

 

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за зміст веб-сайтів, на які перенаправлені дані гіперпосилання.

 

Говори! – тебе почують!

 

Видання «ГОВОРИ!» орієнтовано на висвітлення аналітичних матеріалів стосовно розбудови української державності, зміцнення суверенітету України в економічній, енергетичній і політичній сферах, забезпечення національної безпеки і захисту національних інтересів.

 

Особливу увагу видання приділяє вихованню в читачів звички постійно працювати над собою, дізнаватись нове, навчатися і розширювати свій світогляд, завжди мислити критично і відстоювати власну позицію з того чи іншого питання. На сторінках видання також публікуються новини і дописи з дискусійних проблем суспільно-політичного життя, резонансних подій і журналістських розслідувань.

 

Категорії читачів: усе населення.

 

Програмні цілі (основні принципи): інформування читачів про події суспільно-політичного життя в Україні та у світі, аналіз чинного законодавства, висвітлення досягнень науки.

 

Вид видання за цільовим призначенням: загальнополітичне, аналітичне, науково-популярне, юридичне, економічне.

 

На період запровадження в Україні карантинних заходів ми працюємо дистанційно, тому зв’язатися з редакцією і запропонувати новину ви можете, написавши нам на електронну пошту: govory.red@gmail.com.

 


 

Якщо ви приймаєте Правила для авторів, зобов’язуєтеся їх дотримуватися та бажаєте стати одним з авторів видання «ГОВОРИ!», то можете направити свою заявку для реєстрації на електронну скриньку govory.red@gmail.com.

 

У заявці слід вказати:

 

  1. Ваше ім’я і прізвище.
  2. Сфера діяльності. Наприклад: підприємець, журналіст, студент, фермер, пенсіонер, робітник, політик, громадський діяч, дослідник тощо.
  3. Тематика, за якою ви б хотіли публікувати статті (3-5 основних напрямів).
  4. E-mail, за яким з вами можна зв’язатися.
  5. Контактний номер телефону.

 

Мова видання «ГОВОРИ!»: українська, англійська, російська.

 

Статті, що публікуються, мають бути ретельно вичитані авторами, які несуть повну відповідальність за зміст і достовірність викладених відомостей.