Про видання

Поділитися:

Започаткований у 2006 році, загальнодержавний вітчизняний бюлетень «ГОВОРИ!» орієнтований на висвітлення аналітичних матеріалів з розбудови української державності, зміцнення суверенітету України в економічній, енергетичній і політичній сферах, забезпечення національної безпеки і захисту національних інтересів.

 

Особливу увагу видання приділяє вихованню в читачів звички постійно працювати над собою, дізнаватись нове, навчатися і розширювати свій світогляд, завжди мислити критично і відстоювати власну позицію з того чи іншого питання. На сторінках «ГОВОРИ!» також публікуються новини і дописи з дискусійних проблем суспільно-політичного життя, резонансних подій і журналістських розслідувань.

 

Категорії читачів: усе населення.

 

Програмні цілі (основні принципи): інформування читачів про події суспільно-політичного життя в Україні та у світі, аналіз чинного законодавства, висвітлення досягнень науки.

 

Вид видання за цільовим призначенням: загальнополітичне, аналітичне, науково-популярне, юридичне, економічне.

 

Адміністратор, шеф-редактор – Раймонд Коломбай.

 

Ми принципово не беремо участь у грантових програмах, не входимо до жодного пулу медіа та публікуємо виключно авторські матеріали, яких ви не знайдете на інших ресурсах. Забезпечення функціонування даного веб-сайту здійснюється за кошти авторів. Бюлетень «ГОВОРИ!» видається невеликим накладом один раз на рік і розповсюджується безкоштовно. Ви можете підтримати нас на Patreon і надихнути на нові дослідження.

 

Авторські права ©

 

Контент веб-сайту vilneslovo.com захищений авторським правом відповідно до законодавства України та норм міжнародного авторського права. Копіювання матеріалів: для Інтернет-видань обов’язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом на електронну пошту видання.

 

Посилання або гіперпосилання мають бути розташовані:

 

 • у разі  використання тексту – на початку використовуваної інформації;
 • у разі використання графічної інформації – безпосередньо під об’єктом запозичення.

 

У разі передруку в електронних виданнях у кожному фрагменті  використання слід додавати гіперпосилання на головну сторінку сайту і на сторінку розміщення відповідного матеріалу. У разі  повного або часткового передруку матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, однак лише тією мірою, що не призводить до спотворення його сенсу.

 

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за зміст веб-сайтів, на які перенаправлені дані гіперпосилання.

 

Говори! – тебе почують!

 

Зв’язатися з редакцією і запропонувати новину ви можете, написавши нам на електронну пошту: [email protected].

 

Якщо ви приймаєте Правила для авторів, зобов’язуєтеся їх дотримуватися та бажаєте стати одним з авторів «ГОВОРИ!», то можете направити свою заявку для реєстрації на нашу електронну скриньку.

 

У заявці слід вказати:

 

 1. Ваше ім’я і прізвище.
 2. Сфера діяльності. Наприклад: підприємець, викладач, студент, фермер, пенсіонер, робітник, політик, громадський діяч, дослідник тощо.
 3. Тематика, за якою ви б хотіли публікувати статті.
 4. E-mail, за яким з вами можна зв’язатися.
 5. Контактний номер телефону.

 

Мова видання «ГОВОРИ!»: українська, англійська, російська.

 

Статті, що публікуються, мають бути ретельно вичитані авторами, які несуть повну відповідальність за зміст і достовірність викладених відомостей.

 

Правила коментування

 

1. Учасники обговорення розуміють і погоджуються з тим, що, оскільки питання суспільно-політичного життя в Україні та у світі, аналіз чинного законодавства, висвітлення досягнень науки, захисту здоров’я та життя людей мають особливу суспільну значущість, їм надаються максимально широкі можливості для виразу своїх думок з усіх обговорюваних питань.

 

2. Спілкування на форумі ґрунтується на засадах:

 

 • коректності у висловлюваннях;
 • виваженості думок і раціоналізму;
 • конструктивної критики;
 • поширення знань, збору та популяризації корисної інформації;
 • аргументованості й переконливих доводах;
 • співпраці задля взаємодопомоги;
 • чіткого і грамотного викладу своєї позиції;
 • єдності, взаємної підтримки та консолідації зусиль.

 

3. Модератор надає користувачеві технічну можливість для спілкування з іншими користувачами з дотриманням цих Правил. Модератор форуму (його представники або інші призначені ним особи) не вибирають і не можуть вибирати розповсюджувачів і одержувачів інформації, повідомлень, матеріалів, що розміщуються користувачами на форумі, не беруть участі у формуванні їх змісту і не мають можливості знати (як технічної, так і можливостей будь-якого іншого характеру), чи порушують розміщені коментарі охоронювані законом права та інтереси третіх осіб. Модератор форуму (його представники або інші призначені ним особи) не перевіряють на відповідність дійсності, не контролюють і не несуть відповідальності за дії або бездіяльність будь-яких осіб щодо інформації, повідомлень і матеріалів або формування і використання будь-якими особами змісту сторінок форуму.

 

4. Користувач на власний розсуд розміщує інформацію, повідомлення та матеріали за своїм особистим вибором, на свій страх і ризик. Кожен учасник обговорення несе персональну відповідальність за свої публічні висловлювання відповідно до чинного законодавства України. Користувач несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію, повідомлення та матеріали, які розміщує в коментарях або повідомляє іншим користувачам (в тому числі, несе відповідальність за відповідність дійсності розміщеної інформації), а також відповідає за будь-яку взаємодію з іншими користувачами, здійснювану на свій ризик.

 

5. Користувач зобов’язаний бути обізнаним з цих Правил і регулярно перевіряти їх на предмет зміни та/або доповнення.

 

6. Продовження участі в обговоренні користувачем після внесення змін і/або доповнень до чинних Правил автоматично означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та/або доповненнями.

 

7. Модератор (його представники або інші призначені ним особи) не несуть відповідальності перед користувачем і (або) будь-якими третіми особами за будь-яку шкоду, шкоду, збитки, шкоди честі, гідності або ділової репутації, викликані розміщенням на форумі користувачами інформації, повідомлень, матеріалів або їх подальшим використанням користувачами чи будь-якими третіми особами. Модератор (його представники або інші призначені ним особи) не несуть відповідальності перед користувачем і (або) будь-якими третіми особами за розміщення користувачами форуму повідомлень наклепницького, образливого характеру, і (або) повідомлень, які не відповідають дійсності.

 

8. Модератор (його представники або інші призначені ним особи) не несуть відповідальності за порушення Користувачем цих Правил і залишають за собою право на свій розсуд, а також при отриманні інформації від інших користувачів або третіх осіб про порушення користувачем цих Правил, з попереднім повідомленням або без такого, редагувати (модерувати, змінювати), блокувати або видаляти розміщені користувачем інформацію, повідомлення та матеріали, які порушують ці Правила і (або) припиняти, або пре припиняється доступ користувача до форуму, з попереднім повідомленням або без такого.

 

9. Під час обговорення забороняються:

 

 • публічні заклики до вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміну меж території або державних кордонів України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України;
 • пропаганда насильства і жорстокості, расової, національної нетерпимості та дискримінації;
 • висловоювання, зміст яких спрямований на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образ почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями;
 • розміщення матеріалів порнографічного характеру або пропозицій участі у незаконному обігу збої та боєприпасів, продажу отруйних, сильнодіючих або наркотичних речовин та інших товарів, обіг яких обмежено;
 • будь-які заклики до заподіяння фізичної або майнової шкоди громадянам, у тому числі заклики до вбивства людей, завдання їм тілесних ушкоджень, умисного знищення майна, погрози вбивством або заклики до інших форм насильства незалежно від форми їх висловлення;
 • дії, пов’язані з порушенням законодавства про захист персональних даних (включаючи розміщення у вільному доступі чужих персональних даних без згоди власника);
 • повідомлення, що містять схвалення або заклики до порушення законодавства України;
 • поширення радикальних настроїв;
 • нецензурна лексика;
 • розміщення посилань на сторонні ресурси;
 • повідомлення не за темою (флуд, оффтоп);
 • дописи або повідомлення відверто провокативного недружнього характеру (тролінг).

 

10. Повідомлення порушників, які демонструють зневажливе ставлення до співрозмовників, видаляються за мотивованим зверненням зацікавленої особи до модератора форуму або за фактом самостійного виявлення модератором таких випадків.

 

11. Ці Правила можуть бути змінені та доповнені в будь-який момент в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення користувача про це. Чинна редакція Правил міститься на цій сторінці.

 

12. Всі положення цих Правил, які стосуються Модератора даного веб-ресурсу (його представників або іншим призначених ним осіб), однаковою мірою стосуються всіх авторів і членів редакційної колегії загальнодержавного бюлетеня «ГОВОРИ!».

 

13. Ці Правила набувають чинності для користувача з моменту його приєднання до обговорення і діють протягом невизначеного терміну.