Про видання

Поділитися:

© 2006 – 2020 vilneslovo.com

Усі права захищено


 

“Я не згоден з вашою думкою, 

але готовий віддати життя 

за ваше право висловлювати її”

 

Вольтер


Контент сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та норм міжнародного авторського права.

 

Копіювання матеріалів: для Інтернет-видань обов’язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом на електронну пошту видання.

 

Посилання або гіперпосилання мають бути розташовані:

 

  • у разі  використання тексту – на початку використовуваної інформації;
  • у разі використання графічної інформації – безпосередньо під об’єктом запозичення.

 

У разі передруку в електронних виданнях у кожному фрагменті  використання слід додавати гіперпосилання на головну сторінку сайту vilneslovo.com і на сторінку розміщення відповідного матеріалу. У разі  повного або часткового передруку матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, однак лише тією мірою, що не призводить до спотворення його сенсу.

 

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за зміст веб-сайтів, на які перенаправлені дані гіперпосилання.

 


Говори! – тебе почують!

 

Видання «ГОВОРИ!» орієнтовано на висвітлення аналітичних матеріалів стосовно розбудови української державності, зміцнення суверенітету України в економічній, енергетичній і політичній сферах, забезпечення національної безпеки і захисту національних інтересів.

 

Особливу увагу видання приділяє вихованню в читачів звички постійно працювати над собою, дізнаватись нове, навчатися і розширювати свій світогляд, завжди мислити критично і відстоювати власну позицію з того чи іншого питання. На сторінках видання також публікуються новини і дописи з дискусійних проблем суспільно-політичного життя, резонансних подій і журналістських розслідувань.

 

Категорії читачів: усе населення.

 

Програмні цілі (основні принципи): інформування читачів про події суспільно-політичного життя в Україні та у світі, аналіз чинного законодавства, висвітлення досягнень науки.

 

Вид видання за цільовим призначенням: загальнополітичне, аналітичне, науково-популярне, юридичне, економічне.

 

На період запровадження в Україні карантинних заходів ми працюємо дистанційно, тому зв’язатися з редакцією і запропонувати новину ви можете, написавши нам на електронну пошту: govory.red@gmail.com.

 


Правила для авторів

Право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань гарантоване кожному Конституцією України (ст. 34).

 

Однак не буде зайвим нагадати про те, що як і в будь-якому ЗМІ, на «Вільному слові» не допускається розміщення матеріалів, які містять заклики до насильницького повалення конституційного ладу чи масових заворушень, загрожують національним інтересам, територіальній цілісності й суверенітету України, пропагують насильство й жорстокість, розпалення расової, національної, релігійної та іншої ворожнечі.

 

Звісно ж, і без нагадування людина законослухняна й розумна цього не робитиме.

 

Хоча свобода слова є одним з незаперечних прогресивних досягнень людської цивілізації, її не слід розуміти як вседозволеність. У встановленні правил для авторів редакція «ГОВОРИ!» («Вільне слово») виходить з простих і зрозумілих усім міркувань: свобода одного закінчується там, де починається право іншого.


На сторінках «ГОВОРИ!» не варто розміщувати матеріали, в яких наявний принаймні один з перерахованих елементів:

 

1. Схвалення протиправної поведінки, порушень громадського порядку, поширення радикальних настроїв, виправдання насильницьких дій (у т.ч. домашнього насильства), розпалювання ненависті в суспільстві. За заклики до вбивства людей, завдання їм фізичної чи майнової шкоди, «судів Лінча» – бан без попередження з одночасним зверненням редакції до правоохоронних органів для притягнення автора до відповідальності згідно з вимогами чинного законодавства.

 

2. Матеріали маніпулятивного змісту, коли емоції переважають над фактами, інформація подана в істеричній формі, а висновки ґрунтуються на суб’єктивних оціночних судженнях і далекі від реальності.

 

3. Дискримінація людей за будь-якою ознакою.

 

4. Плекання невігластва. Те ж саме стосується викривлення інформації, фальшування фактів і викладу свідомо неправдивих тез, наприклад: «Серед викидів у повітря – аміак, який призводить до кислотних дощів та осадження азоту. Це пошкоджує посіви та природні екосистеми». Аміак дає лужну реакцію, це відомо ще зі шкільних уроків хімії. Ми поважаємо наших читачів і бачимо в них людей, а не стадо ховрашків.

 

5. Проповідування езотеричних, окультних або релігійних учінь, а так само – популяризація астрології, ворожіння, магії, хіромантії та подібного непотребу. Кожен сам обирає свій шлях. Наша ж місія – застерегти, роз’яснити й убезпечити, – див. розділ Неокульти (секти).

 

6. Пропаганда відмови від обов’язкової імунізації населення (вакцинації, планових щеплень), поширення ідеології вегетаріанства, веганства, праноїдіння, чайдфрізму, уринотерапії, радикальних «зелених» та ін.

 

7. Плагіат (порушення авторського права, «переспівування» чужих думок, запозичення матеріалів з інших публікацій без посилання на першоджерело).

 

8. Сміття. Теми про ноги Савченко, макіяж судді, селфі дружини прокурора тощо тут нікому не цікаві.

 

9. Плоди хворобливого марення. Всі видання одержують листі й повідомлення від душевнохворих, але не всі мають можливості відрізняти їх від решти. Ми – маємо.

 

10. Зовнішні посилання – активні гіперпосилання на сторонні ресурси (Інтернет-видання, сторінки та/або магазини, дошки оголошень, форуми, блоги, портали і т. ін.). Як виняток із цього правила, у випадках, коли без цього неможна обійтися, дозволяються лише посилання на відповідні документи, розміщені в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

У випадку нехтування цими правилами та зневаги до них автор буде заблокований, а його «аргументи» – публічно «розмазано» (виключно з просвітницькою метою).

 

Редакція залишає за собою право в разі наявності сумнівів у правдивості тез авторів, або на звернення фізичних і юридичних осіб перевіряти викладені у публікаціях відомості на предмет достовірності викладених фактів, цифр, фотоматеріалів і висновків.


Якщо ви приймаєте ці правила, зобов’язуєтеся їх дотримуватися та бажаєте стати одним з авторів видання «ГОВОРИ!» («Вільне слово»), то можете направити свою заявку для реєстрації на електронну скриньку govory.red@gmail.com.

 

У заявці слід вказати:

  1. Ваше ім’я і прізвище.
  2. Сфера діяльності. Наприклад: підприємець, журналіст, студент, фермер, пенсіонер, робітник, політик, громадський діяч, дослідник тощо.
  3. Тематика, за якою ви б хотіли публікувати статті (3-5 основних напрямів).
  4. E-mail, за яким з вами можна зв’язатися.
  5. Контактний номер телефону.

 

На вказаний вами е-mail вам буде відправлено дані для входу – логін і пароль.

 

Мова видання «ГОВОРИ!» («Вільне слово»): українська, англійська, білоруська, російська.

 

Статті, що публікуються, мають бути ретельно вичитані авторами, які несуть повну відповідальність за зміст і достовірність викладених відомостей.