«Цілителька» Ганна Фесун. Ритуали жіночого нещастя

Поділитися:

Чи може розлучена жінка з невлаштованим особистим життям навчити інших будувати родинне щастя? Ганна Фесун називає себе цілителькою та проводить окультні ритуали «Коло Життя», після яких учасниці розривають зв’язки зі своїми чоловіками і друзями.

 


 

Фесун (Сьоміна) Анна Олександрівна

 

Фізична особа-підприємець з м. Золотоноша Черкаської області, 35-річна Фесун Анна Олександрівна називає себе цілителькою та доулою. Взагалі доули – це помічниці під час партнерських пологів, які надають моральну підтримку жінкам, але розмова тут буде не про них.

 

Самопроголошена «цілителька» в публічному житті використовує ім’я Ганна замість того, що було дано їй при народженні – Анна. Це виглядає дивно, бо суперечить її власному віровченню про вшанування батьків і роду. Втім, для такої конспірації є свої причини, які я розкрию вам нижче.

 

Основна активність «цілительки» спостерігається в Instagram і Facebook, які слугують майданчиками для поширення анонсів заходів і формування відповідного «містичного» іміджу героїні нашої сьогоднішньої історії. У соцмережах вона з’являється перед публікою в образі такої собі справжньої українки в національному однострої, хоча не соромиться розміщувати свої світлини й відео в оголеному вигляді.

 

Псевдоцілителька Ганна Фесун з донькою

Псевдоцілителька Ганна Фесун з донькою Вірою і шаманським бубном

 

Ганна Фесун пише свої пости загадково, поетично – настільки красномовно, що багато хто починають одразу їй вірити. Вона багато говорить про «жіночу жіночність» і обіцяє зцілити глибинні рани і травми під час ритуалу «Коло Життя».

 

Instagram Ганни Фесун

Профіль Ганни Фесун в Instagram

 

Крім ритуалів на «відродження родини» Ганна Фесун також проводить індивідуальні консультації щодо кохання, побудови сім’ї, виховання дітей тощо. Пікантність ситуації полягає в тому, що свій власний шлюб вона зберегти не змогла і розлучилася з чоловіком.

 

Згідно з рішенням Золотоноського міськрайонного суду Черкаської області від 29.11.2018 р. в цивільній справі № 695/1386/18 шлюб між Сьоміним Михайлом Вікторовичем і Сьоміною Анною Олександрівною було розірвано. Причиною розірвання шлюбу, що проіснував усього два роки, стало те, що подружжя мають різні погляди на сімейне життя. Рішення набрало законної сили 02.01.2019 р. Після розірвання шлюбу Анна Олександрівна взяла собі дошлюбне прізвище – Фесун.

 

Що відбувається під час ритуалів у «Колі Життя»

 

Перед ритуалом учасникам рекомендують провести підготовку. Підготовка полягає в тому, що від них вимагають не спати протягом двох діб. Про використання методик депривації сну і наслідки, до яких це призводить я вже раніше розповідала вам окремо, як і про практики голодування, які Ганна Фесун також активно просуває. Мета «цілительки» є цілком зрозумілою – у найкоротші терміни перетворити людей на слухняних зомбі. Позбавлення сну та навівголодна дієта практикуються й під час ритуалу, який триває не один день.

 

Псевдоцілителька Ганна Фесун працює у малих і середніх групах, застосовуючи при цьому типовий набір методів маніпулювання емоційною сферою людей. Її «коронний» прийом – максимально розхитати учасників на переживання яскравих емоційних станів, викликавши плач або сміх.

 

За допомогою таких практик, як «благословення» і «прощення» (учасники діляться зворушливими історіями зі свого життя та в емоційній манері «пробачають» своїх близьких) вона спочатку застосовує індуковане переживання і доводить учасників до сліз. Хтось один починає плакати – іншим передається чужий стан і настрій, та вони теж роняють сльози.

 

Прояви сильних емоцій схвалюються – чим більш потужно вони виливаються, тим більш дієве навіювання справляють на групу загалом і на кожного учасника окремо. Під час переживання сильних емоцій люди у групі втрачають здатність критично оцінювати те, що відбувається і стають відкритими для подальшого навіювання.

 

На наступних етапах відбувається чергування емоцій, і на зміну сльозам приходить сміх. Учасники розповідають веселі історії, а всі присутні починають дружно реготати – голосно, невпинно, не стримуючи себе. Ганна Фесун заохочує кожного навмисно посилювати, доводити до максимуму прояв своїх «веселощів».

 

Ганна Фесун проводить ритуал

Містичний антураж Ганни Фесун

 

Також Ганна Фесун твердить, що для оздоровлення тіла й душі жінка, крім практик голодування, мусить ходити по вугіллю. Ця її порада викликає лише саркастичну посмішку, адже «ритуали» з ходінням по склу, вугіллю чи іншим субстанціям є звичайною сектантською розвагою, що слугує лише для створення антуражу та залучення нових адептів.

 

Яку таємницю приховує Ганна Фесун?

 

А ось відверті світлини із соцмереж, які демонструють багатий внутрішній світ «цілительки».

 

Оголена цілителька в соцмережах

Розповідь “цілительки” про її робочі будні

 

А це як можна назвати? Перед фотографом позує повністю оголена доросла жінка, поряд знаходиться малолітня дитина – донька Ганни Фесун, що тримає свою руку на сідниці матері.

 

Оголена Ганна Фесун

Фантазія фотографа? Чи все ж таки сексуальна експлуатація дитини?..

 

«Я прокидаюся серед ночі. Вдягаю навушники. Танцюю голою», – розповідає про свій духовний досвід особа, що навчає жінок «розкривати себе справжню».

 

Ганна Фесун танцює голою

Якщо людина підривається серед ночі та починає співати і танцювати – що з нею?

 

Позначки «подобається» та коментарі там залишають не лише сексуально стурбовані користувачі з Туреччини, але і з України. Та й жінки, надивившись таких «практик», починають робити те саме й виставляти свою дурість на публічний огляд.

 

Коли ця жіночка пише свої пафосні тексти про те, що її безтурботне життя – суцільний кайф, вона багато чого не договорює.

 

В яких випадках людина ладна буде хоч голяка витанцьовувати? Відповідь – у судових наказах про стягнення грошової заборгованості за кредитами.

 

Ганнусини борги

 

1. Судовий наказ Господарського суду Черкаської області від 04.02.2021 р. у справі № 925/112/21, за яким суд наказує стягнути з фізичної особи-підприємця Фесун (Сьоміної) Анни Олександрівни на користь Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк»:

 

  • 60 000,00 грн. заборгованості за кредитом;
  • 2 266,67 грн. заборгованості за відсотками, нарахованими  на прострочену заборгованість;
  • 17 280,00 грн. заборгованості за відсотками у вигляді щомісячної комісії;
  • 1 137,14 грн. пені за несвоєчасність  виконання зобов’язань за договором на підставі заяви про приєднання до Умов та правил  надання  банківських послуг «КУБ»;
  • 227,00 грн. на відшкодування сплаченого заявником судового  збору.

 

2. Судовий наказ Господарського суду Черкаської області від 21.02.2021 р. у справі № 925/216/21, за яким суд наказує стягнути з фізичної особи-підприємця Фесун (Сьоміної) Анни Олександрівни на користь Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк»:

 

  • 37 499,99 грн.  заборгованості за кредитом;
  • 1 044,45 грн. заборгованість за відсотками, нарахованими на прострочену заборгованість;
  • 7 300,00 грн. заборгованість за відсотками у вигляді щомісячної комісії;
  • судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 227,00 грн.

 

Тому еротичні світлини та відео призначені не стільки для жінок, скільки для привернення уваги чоловіків.

 

Голі танці Ганни Фесун

Допис Ганни Фесун у Facebook

 

Серед чоловічої аудиторії Ганнуся підшукає собі того, хто допоможе їй вирішити великі проблеми, що обраховуються шестизначними цифрами.

 

«Клац-клац – відрізала»: як Ганна Фесун руйнує чужі сім’ї

 

Коли Ганна Фесун каже, що її ритуали зміцнюють родини та допомагають самотнім зустріти своє кохання, вона безсоромно бреше. На своїх збіговиськах ця особа вчить розривати зв’язки з усіма, хто не підтримує захоплення адептів пропонованими нею окультними практиками.

 

В її «Колі життя» збираються як жінки, так і чоловіки. Тут є люди сімейні, а є і самотні. Зараз достеменно невідомо, в кого саме Ганна Фесун навчилася створювати «альтернативні» сім’ї – в ШЄП або у своєї колеги з Бердичіва, та й це не надто важливо. «Цілителька» знайде для кожної учасниці нових подруг, які оточать її такою турботою, що про всіх своїх друзів вона швидко забуде. Вона переконає жінку і в тому, що її теперішній чоловік заважає їй розкривати свою «жіночу природу», й натомість познайомить з іншим, а потім буде хизуватися тим, як «з’єднала два серця». Тим самим новоявлена «гуру» створює для своїх адептів те, що являє собою вторинні вигоди, котрі будуть утримувати людей навколо неї.

 

Для того, щоб ізолювати учасниць своїх семінарів від впливу їхніх близьких, які дуже заважають розставанню з грошима, Ганна Фесун емоційно накручує жінок, навчаючи їх бути справжніми істеричками. Припустимо, учасниця її «Кола життя» хоче поїхати на виїзний семінар до Індії, а чоловік проти. Або мамі й подругам не подобається нове захоплення жінки, що явно віддає сектантством. Значить, вони діють проти «сакральної волі жінки» та нав’язують «деструктивні програми».

 

Насправді Ганна Фесун сама нав’язує людям суто сектантські установки. Ось лише один типовий приклад – уривок з довгого тексту, написаного «цілителькою» на її сторінці у Facebook:

 

«Відсікай все зайве, чуже, нездорове. Відрубуй все, що проти твого Життя. Відкушуй все, що тебе руйнує, краде твою увагу і життєву силу.

 

Клац-клац. Клац-клац. Клац-клац.

 

Розрізняй, яким речам в собі і у взаємодії зі світом сказати «ні!» – і відрізай. Уважно. Впевнено. Рішуче.

 

Відрізай з любов’ю. З розумом. Зі сміхом.

 

Зубами треба клацати. Відрізати. З кайфом. З гумором. Легко. Весело. І нещадно.

 

Нещадною будь. Аби твоя Любов і Сила росла – постійно прополюй бур’ян у своєму життєвому полі. Звільняйся від усього, що проти твоєї Природи. Займайся лише тим, від чого Любов в тобі примножується. Роби те, що тобі в кайф.

 

Клацай зубами, Жінко. Не виходить розплутати вузли старі, тяжкі – так розрубай їх».

 

За допомогою ось таких примітивних прийомів Ганна Фесун підштовхує жінок обривати контакти з рідними людьми та давніми друзями, аби вони не заважали їй надалі обробляти та «доїти» своїх адептів.

 

«Теорія синхронізації» – основа хибного віровчення Ганни Фесун

 

Ці слова Ганна Фесун повторює постійно:

 

«Зараз наша Планета переходить у новий вимір. Вимір Нової Любові. Господь перероджує Землю і всіх нас. Своєю величною, могутньою Любов’ю. Відбувається синхронізація Людей згідно Суті, Сили та Цінностей кожного. Зараз важливо дійти до своєї Суті, чітко усвідомити своє призначення, проявити свою Силу Життя. І взаємодіяти з Людьми, з якими у тебе є співпадіння на рівні Суті, Сили, Цінностей».

 

За твердженнями самої Ганни Фесун, вона не сповідує жодної релігії, не входить до жодної організації та використовує знання, що отримує від Бога напряму. Це свідчить лише про те, що ми спостерігаємо зародження нової секти, заснованої на культі особистості псевдоцілительки. Вона може казати, що їй заманеться, але ті «одкровення», що вона нібито отримує та чиї голоси чує – не від Бога. Хоча Фесун використовує деякі ідеї з християнської релігії, вони суперечать позиції традиційних церков і являють собою єресі. Поширення єресі є смертним гріхом.

 

Як зазначав праведний Іоанн Крондштадський, ворог нашого спасіння диявол породив і породжує численні хибні вчення, єресі, секти й розколи, за допомогою яких розлучає людей навіки з Богом. Сектантська «віра» Ганни Фесун виникла від протистояння Церкві Христовій та від гордині розуму. Жінка, будучи сама введена в оману, уявила, що вона знає всі задуми Господа, хоча сама потрапила в полон поганства (язичництва). Вона проводить свої окультні ритуали за допомогою викликання таких поганських «богів», як Сварог, Лада, Велес, Макоша, Дажбог та ін.

 

Тому її слова про «могутній» ритуал «Коло Життя» є обманом. Цей ритуал, як вже було сказано, з позицій Церкви Христової вважається окультним і гріховним. Крім того, якщо міркувати з атеїстичних позицій, то він не змінить абсолютно нічого. Не існує ніякої «синхронізації», не можна керувати реальністю і формувати події за допомогою ритуалів, бо жоден з них не працює. А от стосунки з рідними він може серйозно зіпсувати, як і фізичне здоров’я учасників. Депривація сну і практики голодування ще нікого не зробили щасливими – крім організаторів «ритуалів», які на цьому наживаються або, як Ганна Фесун, шукають спосіб віднайти гроші та розрахуватися по кредитах.

 

Таким чином, віровчення Ганни Фесун являє собою типовий новотвір – синкретичну псевдорелігію, побудовану на поєднанні розрізнених елементів, запозичених з християнства, неоязичництва і окультних практик.

 

Якщо ваша близька людина захопилася практиками Ганни Фесун

 

За жодних обставин, ніколи не кажіть дружині, чоловіку, мамі, сестрі, подрузі, що це секта, а Фесун – шарлатанка. Не показуйте свого негативного ставлення. Продовжуйте спілкуватися з близькою людиною, щоб зберегти контакт. Поводьтеся так, начебто вам чи комусь із ваших знайомих цікаво цілительство і ви хотіли б долучитися.

 

Дізнайтеся першопричину, чому людина зацікавилася практиками Анни Фесун. Зазвичай цілком щасливі і задоволені життям люди не йдуть до сект. Причини цього – нерозуміння і придушення особистості, самотність у своїй власній родині.

 

Грайте роль і вдавайте, що вам цікава ідеологія Ганни Фесун, її цілительські методи й решта. Дізнайтеся про неї якомога більше і логічно обґрунтованими питаннями починайте розхитувати логіку близької людини.

 

Наприклад:

 

Якщо Ганна Фесун уміє проводити глибоке зцілення духовних і тілесних ран у жінок і чоловіків, то чому вона не може вилікувати свої проблеми зі шкірою?

 

Політичні вподобання цілительки

Чому “гуру” жіночності виглядає років на 10 старше свого віку?

 

Якщо Ганна Фесун має дар лікувати тілесні ушкодження й навіть оживляти жінку, то чому її феномен досі не вивчають у наукових інститутах, а її саму не запросили на роботу до МОЗ України?

 

Якщо Ганна Фесун контактує зі світом духів і отримує від них інформацію про майбутнє та, за її ж власними твердженнями, точно знає, коли буде повернуто Крим і закінчиться війна в Україні, то чому її досі не запросили до співпраці з військовою розвідкою, РНБОУ та СЗР?

 

Якщо Ганна Фесун твердить, що в кожному з нас – Бог, могутня сила і велич, яка відкриває можливості створювати дива, то чому вона не може розв’язати свої матеріальні проблеми з виплатою кредитів?

 

Зрештою, цілителька запевняє всіх, що вона пливе в потоці щастя, вміє відсікати будь-який негатив і навчає цьому інших. Адже вона сама нещодавно писала: «Мене знаходять дивовижні Люди. Життя синхронізує все і всіх дуже красиво, ідеально, до найменшого руху». Якщо Ганна Фесун має дар яснобачення, то чому ж вона не знала, що невдовзі її знайду я, і в її житті відбудуться, м’яко кажучи, не надто приємні трансформації?..