Журналіст Раймонд Коломбай понад 20 років за ґратами

Поділитися:

У Державній установі «Бахмутська установа виконання покарань (№ 6)» утримується засуджений до довічного позбавлення волі Коломбай Раймонд Митович, захисником якого я є.

 


 

Право на помилування

 

Раймонд Коломбай відбув в умовах ув’язнення понад двадцять років. Згідно з Положенням про порядок здійснення помилування, затвердженого Указом Президента України від 21 квітня 2015 року № 223/2015 він має право просити Президента України про помилування. У зв’язку із цим мною як захисником до адміністрації виправного закладу було надіслано відповідне клопотання для належного оформлення документів і подальшого подання до Президента України.

 

Вдома на Раймонда чекають близькі родичі. Він має позитивні характеристики за місцем відбуття покарання і за місцем роботи. Понад два роки Раймонд Коломбай є журналістом «ГОВОРИ!». Також протягом тривалого часу він займається правозахисною та публіцистичною діяльністю.

 

Журналіст Раймонд Коломбай

Примірник бюлетеня «ГОВОРИ!» № 1 (3) 2019, в якому на сторінках 14 – 15 розміщена стаття Коломбая Р.М. «Заражение гепатитом С в колонии: умысел или халатность врача?»

 

Навіть перебуваючи в ув’язненні, Раймонд Коломбай реалізовує всі повноваження і права журналіста. Як представник друкованого ЗМІ він здійснює збирання інформації, її обробку, підготовку статей до друку, інші супутні дії, надання консультацій та методичної допомоги. Ним було самостійно підготовано серію авторських матеріалів, які опубліковані у друкованих випусках і на сайті нашого видання.

 

Милосердя вище за покарання

 

За сприяння Раймонда Митовича та наданої ним інформації, допомоги, консультацій тощо іншими авторами було підготовано значну кількість статей. Приватна наукова установа «Центр економіко-правових досліджень» та заснований нею ЗМІ – загальнодержавний бюлетень «ГОВОРИ!» на громадських засадах здійснюють співпрацю з державними органами та посадовими особами. Практичні рекомендації, висловлені журналістом Коломбаєм були донесені до відома посадових осіб цих органів. Підготовлені за його участі пропозиції дістали схвалення та враховуються у поточній діяльності з реформування кримінально-виконавчої системи України, соціальної адаптації засуджених та їх соціалізації.

 

Як журналіст Раймонд Коломбай є сумлінним працівником і надійним колегою. Він виконує поставлені завдання своєчасно та на високому рівні. При цьому цей завзятий чоловік постійно самовдосконалюється, навчається, опановує нові напрями знань. Понад усе він прагне соціалізуватися і адаптуватися в суспільстві.

 

У поданому нами зверненні на адресу Президента України ми просимо Володимира Зеленського виявити милосердя та здійснити помилування Коломбая Раймонда Митовича, звільнивши його від подальшого відбуття покарання повністю.

 

Раймонд Коломбай повністю спокутував свою провину, не становить соціальної та суспільної небезпеки, став на шлях осмислення та каяття, виправлення та спокути. Він має низку хронічних захворювань, які виключають його подальше перебування у в’язниці. Враховуючи його молодий вік, він може ще побудувати родинні стосунки та стати повноцінним членом суспільства.