На Київщині громадянка росії Маліка Харісова тримає у рабстві та розводить на гроші українців

Поділитися:

Людей, котрі вірять у «біоенергетику», яснобачення та «цілющі» талісмани, легше за все можна схилити до чого завгодно – від передачі всього майна у власність шахраїв до шпигунства в інтересах іноземної держави. Громадянка російської федерації Маліка Харісова, що облаштувалася на Київщині, знає про це і вже багато років займається шахрайством та іншими формами незаконного присвоєння грошей і нерухомості українців під виглядом «цілительства».

 


 

Гастролерка з Чечні

 

Чеченська русня Харісова Маліка Абдулвахабівна отримала тимчасову реєстрацію в нашій країні понад 10 років тому.

 

Маліка Харісова паспорт

Російський паспорт Маліки Харісової

 

Та цікава тут навіть не посвідка іноземної громадянки на проживання у Києві, а те, що протягом усіх цих років ця особа періодично літала до москви. Як відомо, всі пасажири, що прямують до росії, не тільки проходять там прикордонний і митний контроль, але і мають бесіду зі співробітниками ФСБ. Той, хто бажає і надалі безперешкодно перетинати кордон в обох напрямках, завжди виявляє готовність до «співпраці», даючи розгорнуті відповіді на різні цікаві запитання «фейсів»: про ситуацію в Україні та інші цікаві речі.

 

Та й хіба хтось буде підозрювати непримітну жінку пенсійного віку в роботі на ворога? А коли вона, на додачу, ще й «цілителька», то це взагалі чудовий варіант прикриття. Можна безпалевно вербувати великі осередки послідовників, які потім стануть зручним знаряддям для розвідування позицій Збройних сил України, об’єктів військової та критичної інфраструктури. Наприклад, у серпні цього року в Києві було затримано іншу сектантку з так званого «громадського руху «АллатРа», котра здавала рашистам координати наших військових. Тому тут немає нічого нового.

 

У «каталозі» магічних послуг Маліки Харісової все доволі типово. Не маючи навіть медичної освіти, вона вдає із себе «фахівця широкого профіля» і консультує громадян з питань неврологічних проблем, нормалізації тиску, відновлення організму після травм і переламів, проводить повну діагностику та лікування. Побічно знімає порчу, родові прокляття, «зглаз» (я не зрозуміла, що значить це слово, але так написано на її сторінках в Інтернеті), вінець безшлюбності, хрест безпліддя, гармонізує сімейні стосунки, знаходить причину проблеми, відкриває фінансовий канал і заряджає гроші. Також Маліка Харісова виготовляє захисні амулети на 20, 30 або 40 років.

 

Як Харісова опинилася в Україні

 

Усі аферисти, що спеціалізуються на продажу подібних «послуг», зазвичай вигадують собі фантастичні біографії. Наша сьогоднішня «героїня» теж не є винятком.

 

Маліка Харісова біографія

Біографія Маліки Харісової на її сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі ВКонтакте

 

Як ідеться з тієї історії, що розповідає сама Харісова, вона народилася у мусульманській родині. Та далі пішла повна маячня, розрахована на людей, абсолютно не знайомих з ісламом. Пророк Мухаммад (нехай благословить його Аллах і вітає), який жив у 570 – 632 роках у Саудівській Аравії, був останнім з пророків. Прадід Харісової, який нібито носив схоже ім’я – Мухаммед і жив у Чеченській республіці, не міг бути ані цілителем, ані пророком. До того ж, він не міг вважатися мусульманином, адже він був багатобожником і великим грішником. Ширк, тобто приписування Аллаху товаришів або рівних йому, проголошення себе пророком належить до великих гріхів в ісламі. Що стосується лікування хвороб, то для цього слід застосовувати лише дозволені в ісламі способи (традиційної доказової медицини). Щодо так званих «нетрадиційних» способів лікування, коли деякі особи заявляють, що вони мають надприродні здібності до цілительства, то такі речі вважаються сумнівними способами лікування, від яких мусульманам слід утримуватися.

 

Маліка Харісова цілитель

Фотосесія Маліки Харісової в образі цілительки

 

Інші відсебеньки з біографії Харісової немає сенсу коментувати, бо в них суцільна брехня. Після пророка Мухаммада (нехай благословить його Аллах і вітає) не було жодних інших пророків – ані чоловічої статі, ані жіночої. Нікому не дано «зцілювати» від хвороб. А бачити майбутнє та знати думки людей може тільки Всевишній Аллах.

 

Вся «освіта» псевдоцілительки Харісової – це курси з біоенергетики, що вона проходила в середині 1990-х років при медичному училищі в Києві, плюс такі само нікчемі семінари при «Академії целітельства». Тієї доби на всьому пострадянському просторі наплодилося безліч подібних «шарашкіних контор», де можна було отримати який завгодно диплом. Тому нехай нікого не дивує «авторська теорія» Харісової, згідно з якою причиною вірусних захворювань нібито є негативні думки. Як не прикро, але від Міністерства охорони здоров’я України Маліка Харісова свого часу отримувала дозвіл на свою шахрайську діяльність.

 

Легалізація в Києві

 

Подальші події з життя Харісової показують, що коли вона покинула свою батьківщину та зрадила свою віру, то так само зрадить і Україну, яка дала їй прихисток. Про це – нижче.

 

Маліка Харісова Шарлатанка

Маліка Харісова позує в образі добренької ворожки

 

Тимчасову посвідку на проживання в Україні Маліка Харісова отримала у 2008 році, буквально напередодні російського вторгнення на територію Грузії з подальшою окупацією Південної Осетії та Республіки Абхазії. І саме з 2008 року російська федерація почала реалізовувати свій «стратегічний» план з окупації нашої країни. Того часу на території Донецької та Луганської областей активізувалася «Донєцкая рєспубліка». Спочатку вона існувала як неформальний рух, а з 2014 року – як суспільно-політична організація, що сприяла встановленню окупаційної влади в захопленому рашистами Донецьку.

 

Чим займалася тоді Маліка Харісова, зручно вмостившись у Києві? Проживаючи на той час по вул. Єреванській, буд. 14-А, кв. 16, вона продовжувала свою звичну справу – задурювала голови людям різною маячнею про «енергетичні вібрації» та «біоінформаційні поля».

 

Маліка Харісова відпочиває

Маліка Харісова відпочиває на лоні природи

 

Агрофірми на Закарпатті, поїздки до Казахстану і друзі-чеченці

 

У 2010 році Харісова відчула в собі потяг до живої природи і стала співвласницею двох сільськогосподарських фірм.

 

ТОВ Вайнах

ТОВ «Комерційно-промислова фірма «Вайнах» спеціалізується на розведенні великої рогатої худоби молочних порід

 

Обидві фірми розташовані на території Закарпатської області.

 

ТОВ Агро-Карпати

ТОВ «Комерційно-промислова фірма «Агро-Карпати» спеціалізується на розведенні коней та інших тварин родини конячих

 

В інформації з ЄДР указано, що власник або бенефіціар компанії зареєстрований у росії. Дійсно, Маліка Харісова має реєстрацію в Оренбурзькій області. В ЄДР цієї адреси немає, тому вважаю за доцільне навести її тут.

 

Квартира в Оренбурзькій області

Російська адреса реєстрації Маліки Харісової

 

Протягом 2016 – 2019 років Харісова гастролювала у Казахстані, виступала там як «екстрасенс» на місцевому телебаченні. Виглядало все неймовірно крінжово, але гроші від казахів капали, чим брехлива жабиха була дуже задоволена.

 

 

Якщо протягом усього часу перебування в Україні Маліка Харісова сяк-так вела свої сторінки у соцмережах, дописуючи там різну шизотеричну дурню, то за п’ять місяців до повномасштабного вторгнення російських збройних формувань на територію нашої країни вона повністю припинила будь-яку активність.

 

Фейсбук Маліки Харісової

Фейсбучна сторінка Маліки Харісової

 

Та й раніше, у 2014-му, вона не обмовилася жодним словом про те, що її країна окупувала український Крим і частину території Донецької та Луганської областей.

 

Інстаграм Маліки Харісової

Екстрасенсорний інстаграмчик

 

З цього напрошується лише один висновок: вона брала безпосередню участь у реалізації планів росії на 2022 рік. Коли все почалося, Харісова просто не стала більше ховатися за містифікаціями, а переключилася на інші задачі в очікуванні «побєдоносного входження» її співвітчизників до Києва.

 

Маліка Харісова Одноклассники

Маліка Харісова продовжує користуватися забороненої в Україні російською соціальною мережею Одноклассники

 

Переважна більшість друзів Харісової в «Однокласниках» є вихідцями з Чеченської республіки та інших регіонів росії. Цікаво, скільки з них зараз воюють у нашій країні?..

 

Друзі Маліки Харісової

Друзі Маліки Харісової

 

Регина-шут, донька Харісової

 

Складно сказати, хто був таким сміливим, щоб створити з Харісовою дитину. Але Маліка Абдулвахабівна має доньку на ім’я Регина. У соцмережах донька шарлатанки відома під прізвиськами «Ren Sato», «Рен Шут (Джина)»,  «Максим Шут» і «Ren Jina».

 

Рен Джина

Рен Джина

 

Як бачимо, Регина вміє користуватися VPN.

 

Рен Шут Джина

Рен Шут Джина

 

Незважаючи на заборону на території України російської соціальної мережі «ВКонтакте», Регина щодня юзає свої численні профілі.

 

Рен Сато

Рен Сато, основний профіль

 

Судячи з фото і контенту, що розміщує Регина-Шут на своїх сторінках, вона має глибокі психологічні проблеми, спричинені надлишком вільного часу.

 

Максим Шут

Регина вважає себе Максимом

 

На своїй сторінці у фейсбучику Регина намагається продавати саморобну біжутерію з намистин і дроту, а також репостить дописи від «Зоопатруля» (в якому тусуються відомі київські шахраї та наркобариги), з чого стає очевидним, що перед нами – типова зоошиза-неофіт.

 

Регина Харісова

Маска смерті

 

Після світлин Регини хочеться помити очі.

 

Шут Регина Харісова

Безтурботні будні юної русні в Києві

 

Спитайте хто-небудь у Регини, чим вона займається у час, вільний від бродіння по вулицях у костюмі шута.

 

Регина Шут у метро

Звичайна поїздка у київському метрополітені

 

Театральні костюмчики, розфарбовка для обличчя, фотосесії та інші форми «самопізнання» фріканутої нероби свідчать про те, що з такою мамою їй невідоме відчуття фінансової скрути.

 

Харісова Регина

Єдине фото Регини без маски

 

Маліка Харісова вміє переконувати людей працювати на неї безкоштовно, купувати «талісмани успіху» і переписувати на неї свої нерухоме майно.

 

Сучасне рабство в селі Нечипорівка

 

Загалом «сплячі» агенти в інших країнах призначені для збирання інформації в інтересах росії та формування осередків з числа осіб, які під час входження окупаційних сил надаватимуть їм усебічну підтримку. Проте дивлячись зараз на той паноптикум колаборантів, які повилазили з усіх щілин (Кузьміч, Стремоусов, Балицький, Рогов та ін.), стає зрозумілим, що росія свідомо діяла за принципом «чим гірше – тим краще». Харісова не набрала великої кількості послідовників у нашій країні, а зосередилася виключно на накопиченні маєтків і грошей. По мірі збагачення, та ще й в умовах повної безкарності (а може далися взнаки вікові зміни) у Маліки Харісової стали загострюватися всі негативні риси її характеру, що виражаються у нездорових потягах до пригноблення людей та фізичного знущання над ними.

 

Зараз наша псевдоцілителька мешкає в селі Ничипорівка Яготинського району Київської області, в будинку № 5 по Вишневому провулку. На подвір’ї споруджено вольєри, де живуть собаки породи кавказька вівчарка. Приблизно у 2020 – 2021 роках сеанси Харісової зі «зняття порчі», котрі раніше проходили як звичайні посиденьки з містичним антуражем, стали поступово формуватися в елементи тоталітарної секти. Маліка Харісова запровадила таку форму цілительства, як «послух»: особи, котрі хочуть отримати «магічну» допомогу, мусять певний час постійно проживати у неї та безкоштовно працювати по господарству, в тому числі доглядати за її собаками й чистити вольєри, не забуваючи «підігрівати» цілительку грошима.

 

Проживають раби (будемо називати речі своїми іменами) у вельми аскетичних умовах, перебуваючи під постійним психологічним тиском Харісової. А та одночасно навіює людям ненависть до всього світу, а особливо до рідних, забороняє будь-які зовнішні контакти, не дозволяє нікому повідомляти адресу свого місця перебування. «Зцілення» триває, допоки в раба не закінчяться гроші.

 

Такі «практики» Харісової продовжуються й зараз, незважаючи на воєнний стан. В її будинку у Ничипорівці також проживає ще один сміливець чоловічої статі на ім’я Микола, нинішній «бойфренд» нашої біоенергоінформтерапевткині. Він же доглядає за хатою. Часто туди приїздить донька Харісової Регина. Юна балбеска чудово про все знає, вона бачить рабів на подвір’ї, навіть наглядає за їх працею та вважає це нормою життя.

 

Валіза – вокзал – Тюльган

 

Війна – це десь далеко, це чужі «негативні емоції», а у громадянки держави-терориста Харісової та її доньки все добре. В той час, коли мільйони українців залишили без житла співвітчизники Харісової, ця расєянська шахрайка має у власності чотири приватні житлові будинки, а також квартиру в столиці за адресою вул. Дехтярівська, 10, кв. 112 (відомості з відкритих джерел). Поки наші громадяни, яких виганяли з власних осель друзі-земляки Харісової – кадирівці, живуть по таборах для біженців, вона здає в оренду свої дорогоцінні квадратні метри, які нажила шляхом обдурювання людей. Поки російські окупанти перетворюють на руїни наші міста і вбивають мирних людей, знахабнілі російські іммігранти продовжують накопичувати маєтки на нашій землі.

 

Крім того, Маліка Харісова має нерухомість і в себе на скаженому заболотті. Квартиру № 65 в будинку № 7 по вул. Октябрьській у дупі світу, що звуться селищем Тюльган Тюльганського району Оренбурзької області вона відвідує регулярно. Але повертатися до країни свого громадянства чомусь не хоче.

 

Рейс на москву

Один з рейсів на москву

 

Маліка Харісова наївно вважає, що може дозволити собі не працювати до кінця своїх нікчемних днів, збагачуючись за рахунок знедолених людей. Але ж у труні, як відомо, нема кишень. Та й сама «цілителька» не молодшає, їй вже 59 років. Втім, посвідка на постійне проживання – тимчасовий документ. Це така річ, яку можна видати, а можна і скасувати. Расєянська шарлатанка-гастролерка і єйная бєсталанная дщєрь Регина мусять бути видворені з України з дотриманням усіх правових процедур, включаючи заборону на в’їзд. Тим більше, на батьківщині Харісової на Регину вже зачекалися гірські бородачі.